• Anasayfa
 • Favorilere Ekle
 • Site Haritası
  • İmalatçı ve Toptancı
  • Türkiyenin ve Dünya'nın En Çok Tercih Edilen Davetiye Nikah Şekeri İmalatçısı
  • Almanya Hollanda Fransa İtalya İngiltere
  • Tüm Avrupa Ülkelerine Davetiye ve Nikah Şekeri Yolluyoruz
  • Kolay Davetiye Nikah Şekeri Siparişi

Sıkça Sorulan Sorular (SSS)

Neden Ucuz Satıyoruz ?

Berkay Davetiye Nikah Şekeri Nikah Şekerlerinin İmalatcısıdır Tüm Ürünler kendi İmalatımız Ve Tasarımı bize aittir

Davetiyeler Fabrikalardan Aracısız İlk Elden Aldğımız İçin Fabrikalardan Aldığımız İndirimleri Siz Değerli Müşterilerimize Yansıtıyoruz. 

Nasıl Sipariş Verebilirim?

Her ürünün altında bulunan sipariş ver formunu doldurmanız yeterlidir. Açıklama kısmına miktar, ürün kodunu ve öğrenmek istediklerinizi yazabilirsiniz. İletişim için talep formuna Tel. ve mail adresinizi yazmayı unutmayınız.

Ödemeyi Nasıl ve Nereye Yapabilirim?     

Ödemeyi ödeme sayfamızda bulunan hesap numaralarımıza yapabilirsiniz.

Siparişim Kaç Günde Hazırlanır? Kargo Kaç Günde Elime Ulaştırır?

Davetiye Siparişiniz 1 Gün içinde hazırlanmaktadır. Siz Onayladıktan sonra

Siparişiniz kargoya verildikten sonra 600 km mesafeye kadar 1 günde, daha uzun mesafelerde 2 günde elinize ulaşacaktır. Dilerseniz davetiyenizi iş yerimizden de teslim alabilirsiniz.(İstanbul içi)

Avrupaya ve Yurtdışına davetiye gönderebilirmisiniz.? Yurtdışına hangi kargo ile gönderiyorsunuz ve Kargo masrafları ne kadardır? 

Evet . Almanya, Hollanda,Avusturya,Danimarka,Fransa tüm Avrupaya ve diğer ülkelere davetiye göndermekteyiz. Davetiyelerinizi UPS ve PTT kargo ile çok uygun ücretlere gönderiyoruz. Dilerseniz tüm avrupa ülkelerine 2 günde davetiyenizi yollarız.

Nasıl Güvenebilirim?

Firmamız 1998 yılında  kurulmuştur. Her geçen yılda müşterilerimiz artarak büyümektedir. Buda müşterimize verdiğimiz güvenle mümkün olmaktadır. Bizim en iyi reklam kaynağımız memnun olmuş müşterilerimizdir. Bizim ilk hedefimiz para kazanmak değil sizi kazanmaktır. Zaten sizi kazanmak demek daha çok reklam, daha çok müşteri, daha çok kazanmak demektir...

Nikah Şekeri Nedir ?

Nikah şekeri, evlenen çiftlerin, kendileri için bu çok önemli günün, paylaşımı karşılığında, davetlilerine şükranlarını sunma yoludur.

Bu Sunum Nasıl Olmalı ?

Nikah şekeri ikram etme uzun yıllardır yapılan bir uygulama olduğundan doğal olarak geleneksel bir özellik taşımaktadır.Fakat aynı zamanda da evlenen çiftin zevkini ve anlayışını yansıtması açısından da kişilere özel bir yapıya bürünmektedir.Bu da nikah şekerlerine özellikle zaman içinde ve son yıllarda çok çeşitlilik katmıştır. Eskiden evlenecek çiftler belli sınırlar içinde kendilerine sunulabilen modellerden seçmek durumundaydılar. Şimdi ise hem iç piyasada yaşanan gelişme ile, hem de özellikle daha çok ithal malzemelerin ve objelerin kullanılması ile milyonlarca seçenekle karşı karşıyalar

Nikah Şekeri İkramlıkları ?

Nikah şekerleri; vanilyalı,çikolatalı, beyaz, gümüş, renkli bademlerden ya da sadece çekirdek şekerlerden olabileceği gibi, lavanta ve kurutulmuş aromalı güzel kokulu otlardan da hazırlanabilir. Gerisi tamamen istenen hatıra objelerle birleştirmeye kalır.Bu ikramlardan herhangi biri kullanılarak yapılabilecek türlü hediyelikler vardır.
Nikah Şekerlerinde Kullanılan Objeler Nelerdir

Çeşitli yapay çiçeklerle hazırlanmış simli- taşlı- Çiçek Buketleri, Nazar boncuklu ürünler, Espirili gelin-damat bibloları, deniz kabukları, karton-polyester-porselen-akrilik-ahşap-metal..gibi her türlü malzemeden yapılan Kutular, Keseler, Kristal hediyelikler, Buzdolabı Mıknatısları, sevimli oyuncaklar, Kelebek,uğurböcek,melekli ürünler, Resim Çerçeveleri, Anahtarlıklar, çeşitli renkli ve kokulu mumlar ve Sabunlar ve hatta Tema Vakfı Palamut tohumları ya da ağaç dikme sertifikası gibi?

   Son Yıllarda En Çok Tercih Edilen Nikah Şekerleri Nelerdir ?

Nikah şekerlerinde çiftler bütçelerine göre davranmakta, ya davetiyeleri ile birlikte bir ortak Konsept düşünmekteler ya da daha uzun süre saklanabilecek değişik objeler, değişik tasarımlar talep etmekteler. Çiçekli modeller, Nazarlıklı ürünler, Resim Çerçeveleri, Gelin-Damat temalı biblolar, Lavanta Keseleri, Mıknatıslı hediyelikler, anahtarlık, ayna gibi hediyelikler en popüler olanları?

En Çok Tercih Edilen Davetiyeler Nelerdir

Son senelerde çiftlerin taleplerinin daha çok, Sade veya Espirili davetiyeler üzerine yoğunlaştığını görmekteyiz. Üstelik bu özellikteki davetiyeler, kendi bütçelerine en uygununu bulabilecekleri çok çeşitli model ve fiyat seçenekli geniş bir yelpazeye de sahip.. Davetiyemizin kalıcılığı da olsun, insanların saklamayı tercih edeceği türden olsun diyenler ise, El yapımı Özel Tasarım Davetiyeleri seçiyorlar.

   Ortalama Ne Kadarlık Bir Bütçe Ayrılmalıdır ?

100 adet davetiye yapılacak ise 150-200 adet şekere ihtiyaç olur. Bu da ortalama 100 adet davetiye için 100 TL, 200 adet şeker için 200 TL. gibi bir maliyettir. Ancak bu fiatların üzerinde veya altında, kullanılacak objeye ve ikramlığa göre, bütçelerine uygun seçenekler her zaman bulunabilir.. DAVETİYE HAZIRLIK AŞAMASI Davetiye hazırlamadan önce kimlere gönderileceğine dair liste çıkartılır ona göre kaç kişiye kaç. ad. gönderileceği belirlenir. Davetiye bilgileri hazırlandıktan sonra (sayısı, davetiye mesajı, adres tel. vs. ) davetiye modeli belirlenir ve daha sonra en son işlem olarak baskı siparişi verilir.

   "DÜĞÜNÜMÜZE DAVETLİSİNİZ"

Küçük bir ayrıntı gibi gözükse de düğün davetiyeniz sizin ince zevkinizi yansıtır. Birbirinden güzel renk ve modellerde olan davetiye ve zarflarını seçmeniz bir hayli zor olacaktır. Dolayısıyla çok fazla zaman kaybetmeden içinize sinen bir modele karar vermelisiniz. Yoksa kafanız karışabilir ve zevkle yapmanız gereken seçim zorunlu bir "İŞ" haline dönüşebilir. Davetiyelerinizin ve zarflarının adedine karar verirken son dakikada aklınıza gelebilecek isimler olabileceğini, davetiyeler yazılırken hatalar yapılabileceğini unutmayın ve %10 kadar bir artış olabileceğini hesaba katın. Kimseye mahcup olmak istemeyiz değil mi? Nikah ve düğün davetini ayrı yerlerde yapacaksanız ve belli kişiler yalnızca nikaha davetli ise , gözden kaçırmamanız gereken şey; bu kişilerin davetiyelerinde düğünün yerinin ve zamanının belirtilmemiş olmasıdır. Peki davetiyelerimizi ne zaman göndermeliyiz? Bu pek çok çiftin pek dikkat etmediği ve maalesef bazen son ana kadar kalabilen bir iştir. Davetiyelerin düğün tarihinden yaklaşık bir ay kadar önce dağıtılmaya başlanması gerekir. Ayrıca şehir dışındaki konuklarınızın davetiyelerini öncelikli olarak göndermeyi unutmamalısınız. Postadaki gecikmeleri göz önünde bulundurmayı unutmayın... Davetli isimlerini davetiyeyi aldığınız firmaya yazdırtmanızı öneriyoruz. Çünkü hat sanatı ile yazılmış isimler her zaman daha zarif, özenli ve şık olur.

Davetiyenizde neler yazabilirsiniz?

Misafirleriniz düğününüz hakkındaki ilk intibaya davetiyeniz ile ulaşırlar. Davetiyeniz içerisine aşağıdaki metinler haricinde içinizden gelen, duygularınızı yansıtan yazılar da yazabilirsiniz. Yalnız unutmamanız gereken, her davetiye içeriğinde bulunması gereken bazı ayrıntılar vardır; Kim, Ne zaman, Nerede, Nasıl  Davetiyenizde mutlaka düğün sahiplerinin isimleri, düğün saati ve yeri, ayrıca düğününüzün tarzı ( yemekli yemeksiz, kokteyl?) belirtilmelidir. Ayrıca arzunuza göre isterseniz LCV isim ve telefonunu, çiçekle ilgili ayrıntıları ve giyim konusunda isteğiniz varsa bunları da belirtebilirsiniz.

Aldığınız her ürün, Berkay Davetiye Nikah Şekeri garantisi altındadır. 

Almış olduğunuz ürününü ambalajını açmadan/tahrip etmeden//bozmadan, ürünü kullanmadan teslim tarihinden itibaren yedi (7) günlük süre içinde teslim aldığınız şekli ile iade edebilirsiniz. Ürünü, ürün faturası, sipariş numarınızıda içeren bir dilekçe veya iade formu ile iade ediniz. 


Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri teslim aldığınız firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar varsa kargo firmasına tutanak tuttururarak ürünü teslim almayınız. Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzu unutmayınız 


Ambalajı açılmış, kullanılmış, tahrip edilmiş vesair şekildeki ürünlerin iadesi kabul edilmez. 


Müşteri ürünü, kendisine teslim edildiği andaki durumu ile geri vermekle ve kullanım söz konusu ise kullanma dolayısıyla malın ticari değerindeki kaybı tazminle yükümlüdür 


Müşterinin ürünü iade etmesi veya alışverişinden cayması halinde, iade edilen ürün Bize ulaştığı andan itibaren on (10) gün içerisinde ürün bedeli iade edilir. Kredi kartına ürün iade bedeli bankanız tarafından 2-6 hafta arasında yapılmaktadır. Bu sürede firmamızın tasarrufu bulunmamaktadır. 
 

Üründe ve ambalajında herhangi bir açılma, bozulma, kırılma, tahrip, yırtılma, kullanılma ve sair durumları tespit ettiği hallerde ve ürünün müşteriye teslim edildiği andaki hali ile iade edilememesi halinde ürünü iade almayacak ve bedelini iade etmeyecektir. 


Ürün müşteriye ulaştıktan sonra ortaya çıkabilecek arızalar için, üretici firmanın yetkili servislerine başvurulmalıdır. 


Yukarıdaki şartlara uygun hallerde iade edilen ürünlerde kargo ücreti müşteri tarafından ödenecektir..

Havale iadeleri 2 iş günü içinde Kredi Kartı iadeleri 3 iş günü içinde yapılacaktır. Bankanız kredi kartı iadelerini aynı gün hesabınıza yansıtmayabilir. Bu durumda bankanızın kredi kartı servisini aramanız gereklidir. Siparişinizle ilgili İptal Edildi uyarısı çıktıktan sonra tüm bedel kredi kartınıza veya havale yaptığınız bankanıza iade edilmektedir. Taksitli satışlarda yapılan iadeler bankanız tarafından kredi kartınıza her ay artı bakiye olarak yansıtılmaktadır.

Gelen ürünü iade etmek istersem ne yapmalıyım?

Verdiğiniz siparişle ilgili bir sorununuz olduğunda ürünü müşteri hizmetlerimizden onay aldıktan sonra geri iade edebilirsiniz.

İade etmek istediğiniz ürünü siparişinizin size ulaştığı tarihten itibaren tüketici kanununa göre 7 gün içerisinde tahrip etmeden, yıpratmadan, ürüne ve orijinal kutusuna zarar gelmeyecek şekilde, eksiksiz olarak irsaliye ve faturası ile birlikte iade nedeninizi belirten bir yazı ile adresimize gönderebilirsiniz.

Ürünün elimize ulaşmasından itibaren 15 gün içerisinde ürün bedeli kredi kartınıza veya havale yapılmasını istediğiniz hesap numarasına iade edilecektir. Ürün bedelinin kartınıza yansıması ile ilgili bir problem yaşarsanız ilgili bankanızın müşteri hizmetleri ile irtibata geçmenizi rica ederiz.

Sitenizden vermiş olduğum siparişi iptal ettirmek istiyorum. Ne yapmalıyım ?

Öncelikle siparişinizi iptal ettirmek istediğinizi bize yazılı olarak bildirmeniz gerekmektedir. Yazılı gelen talep üzerine sipariş iptal edilerek ürün bedeli hesabınıza yansıtılacaktır.

Kredi kartı ile yapmış olduğum siparişi iptal edersem ürün bedeli ne zaman hesabıma geçer ?

Siparişiniz iptal edildikten sonra para iadesi işlemi ilgili birimimiz tarafından yapılacak olup, hesabınıza en kısa zamanda yansıyacaktır.

Ancak, bankaların hesaplara aktarım tarihleri farklı olduğundan hesabınıza ne zaman yansıyacağı konusunda ilgili bankanızın müşteri hizmetlerini arayarak bilgi alabilirsiniz.

Havale ile verdiğim siparişi iptal edersem ürün bedeli hesabıma ne zaman geçer ?

Siparişiniz iptal edildikten sonra bize bildireceğiniz hesap numarasına ürün bedeli ilgili birimimiz tarafından 15 gün sonra yansıtılacaktır.


Siparişim eksik yada arızalı çıkarsa ne yapmalıyım ?

*Kargo firmasının düzenlemiş olduğu teslimat fişini, ürününüzü teslim alırken kontrolünü tam yapmadan önce kesinlikle imzalamayınız. 
*Ürününüzü teslim alırken herhangi bir eksik yada arızayı sizin tesbit etmeniz halinde, firmamızın müşteri acil yardım hattını arayınız
Tüm gönderilerimiz nakliye sigortalıdır. Nakliye sırasında doğan tüm hasarlardan kargo firması sorumlu tutulacaktır. Böyle bir durumdan firmamızı aramanız üzerine (teslimatı kabulunüz sırasında) ürünün bir yenisi size göderilecektir. Müşteri, bu gönderilecek olan yeni ürün için kargo ve ürün bedelini ayrıca ödemeyecektir.


Aksi takdirde ürünün hasarından müşteri sorumludur. Müşteri, üretimden kaynaklanmayan arızalardan firmamızı sorumlu tutmadığını kabul eder.

Ürün Ara
Google Translate
Müşteri Hizmetleri
 Davetiye Sipariş
KaydetKaydetKaydetKaydetKaydetKaydetKaydet5536489848


300 Adet ve Üzeri
Davetiye
Siparişlerinizde
Baskı Ücreti Yok
300 Adet Altı
Siparişlerde
Davetiye Baskısı
20 TL

200 Adet ve Üzeri

Nikah Şekerlerinde

Kurdeleye İsim

Baskısı
Hediyemizdir

200 Adet Altı

Siparişlerde

20 TL kurdele
Baskısı

Facebook
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar5.68495.7077
Euro6.28036.3054
Hava Durumu
Anlık
Yarın
30° 32° 23°
Site Haritası
DMCA.com Protection Status