• Anasayfa
 • Favorilere Ekle
 • Site Haritası
  • İmalatçı ve Toptancı
  • Türkiyenin ve Dünya'nın En Çok Tercih Edilen Davetiye Nikah Şekeri İmalatçısı
  • Almanya Hollanda Fransa İtalya İngiltere
  • Tüm Avrupa Ülkelerine Davetiye ve Nikah Şekeri Yolluyoruz
  • Kolay Davetiye Nikah Şekeri Siparişi

Garanti ve İade

Aldığınız her ürün, Berkay Davetiye Nikah Şekeri garantisi altındadır.
Gerekçe belirtmeksizin yapılabilecek ürün iadesi ve koşulları
berkaydavetiyeseker.com’dan satın aldığınız birçok ürünü, teslim tarihinden itibaren 7 gün içerisinde ürün hasarlı olmasa dahi hiçbir gerekçe belirtmeksizin iade edebilirsiniz.

Tüketicinin hiçbir hukuki ve cezai sorumluluk üstlenmeksizin ve hiçbir gerekçe göstermeksizin teslim aldığı veya sözleşmenin imzalandığı tarihten itibaren yedi gün içerisinde malı veya hizmeti reddederek sözleşmeden cayma hakkının var olduğunu ve cayma bildiriminin tarafımıza ulaşması tarihinden itibaren malı geri almayı taahhüt ederiz.

İade için, satın aldığınız ürünün tahrip edilmemiş, kullanılmamış veya tekrar satılabilirliği bozulmamış olması gerekmektedir.

Hiçbir gerekçe belirtmeksizin yapabileceğiniz ürün iadesinin, ürünün tarafınıza teslim edildiği hali ile gerçekleştirilmesi gerekmektedir. Satın aldığınız üründe veya ürün ambalajında herhangi bir bozulma, açılma, kırılma, yırtılma, aksesuarlarında eksiklik ve sair hallerin tespiti halinde ürün iadesi kesinlikle kabul edilmemektedir.
Elektronik ortamda anında ifa edilen hizmetler ve tüketiciye anında teslim edilen mallar, tüketicinin özel istek ve talepleri uyarınca üretilen veya üzerinde değişiklik ya da ilaveler yapılarak kişiye özel hale getirilen mallar, niteliği itibarı ile iade edilemeyecek tek kullanımlık mallar ile hızla bozulma veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan malların iadesi mümkün değildir.

Gerekçesiz ürün iadesi malın tarafınıza teslimini takip eden 7 günlük süre içerisinde ve yazılı şekilde yapılmalıdır.

İadesi yapılacak ürünler Berkay Davetiye Seker'in çalıştığı kargo şirketleri aracılığı ile tarafımıza ulaştırılmalıdır.

Ürün, paket koruyucu bir ambalaj içerisine yerleştirilmeli ve kargo şirketinin etiketi, ürün ambalajının üzerinde bulunmamalıdır. Ürünün ambalajında meydana gelecek olan deformasyon ürünün tekrar satılmasını engelleyen durumlar arasında yer almaktadır.

Yukarıda belirtilen koşulları taşımayan ürün iadeleri kesinlikle kabul edilmemektedir.

Ürün iadesinin yukarıda belirtilen koşullara uygun şekilde gerçekleştirilmesi halinde, iade işlemine konu ürün bedeli en geç 7 iş günü içerisinde iade işlemi gerçekleştirilir.

Özel ürünler
Bazı özel kategorilerdeki ürünler için yukarıdaki maddelere ek olarak aşağıdaki uyarıların da dikkate alınması gereklidir:

Kişiye özel olarak imal edilmiş her türlü ürün, kişiye özel yapışkanlı etiketli ürün (ürünün sorunlu olması durumu dışında) ambalajı açılmış ürünler hiçbir şekilde iade edilemez.
Sorunlu (arızalı, hasarlı, bozuk) ürünlere ilişkin iade koşulları
Ambalajında, etiketinde, tanıtma ve kullanma kılavuzunda ya da reklâm ve ilanlarında yer alan veya satıcı tarafından bildirilen veya standardında veya teknik düzenlemesinde tespit edilen nitelik veya niteliği etkileyen niceliğine aykırı olan ya da tahsis veya kullanım amacı bakımından değerini veya tüketicinin ondan beklediği faydaları azaltan veya ortadan kaldıran maddi, hukuki veya ekonomik eksiklikler içeren mallar ayıplı mal olarak kabul edilmektedir.

Tüketici, malın teslimi tarihinden itibaren otuz gün içerisinde ayıbı satıcıya bildirmekle yükümlüdür.
Tüketici bu durumda bedel iadesini de içeren sözleşmeden dönme, malın sorunsuz muadiliyle değiştirilmesi veya ayıp oranında bedel indirimi ya da ücretsiz onarım isteme haklarına sahiptir.
Satıcı, tüketicinin tercih ettiği bu talebi yerine getirmekle yükümlüdür.

(Ayıplı malın sebep olduğu zararlardan sorumluluk için bkz: 14.06.2003 tarih ve 25138 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Ayıplı Malın Neden Olduğu Zararlardan Sorumluluk Hakkında Yönetmelik)

Berkay Davetiye Sekerden satın aldığınız tüm sanayi malları, imalatçı veya ithalatçı firmanın garantisi altındadır.
Satın aldığınız ürünün ayıplı olması halinde durumu teslim tarihinden itibaren en geç 30 gün içerisinde yazılı olarak  bildiriniz.
Satın aldığınız ürünün ayıplı olduğu gerekçesi ile Berkay Davetiye Seker'e ulaştırılması halinde aşağıda belirtilen işlemler uygulanmaktadır:
Ayıplı olduğu gerekçesi ile Berkay Davetiye Seker'e ulaştırılan ürünler, ulaştığı tarihten itibaren en geç 3 iş günü içerisinde işleme alınmaktadır.

Ayıplı olduğu gerekçesi ile gönderilen ürünler sorumlusu tarafından teslim alınmakta ve şirket kayıtlarına işlenmektedir.

Ayıplı olduğu gerekçesi ile gönderilen ürünler, berkay davetiye seker'e ulaştığı tarihten en geç 3 iş günü sonra yetkili firmaya veya teminci şirkete gönderilmektedir. Ürünün yetkili firmada veya teminci şirkette kaldığı süre ürünün özelliklerine göre değişim gösterebilmektedir.

Ürüne ilişkin yetkili firma veya teminci kuruluştan gelen bilgi ve sonuçlar telefon veya e-posta ile tarafınıza iletilmektedir.

Ürün tarafınıza onarılmış hali ile gönderilmekte, iadesinin uygun olacağı yönünde görüş belirtilen ürün ise talebiniz kapsamında birebir yenisi ile değiştirilmekte veya bedel iadesi yapılmaktadır.

Bedel iadesinin talep edilmesi halinde ayıplı ürün bedeli en geç 3 iş günü içerisinde hesabınıza gönderilmektedir.

Ayıplı olduğu gerekçesi ile berkay davetiye seker'e yapılan ürün gönderilerinin aşağıda belirtilen şartları taşıması gerekmektedir:

Faturanın arka kısmına ürün iadesine ilişkin sorun net bir şekilde yazılmalıdır.

Ürünün, tüm aksesuarları ve orijinal kutusu ile birlikte gönderilmesi gerekmektedir.

Ürün, paket koruyucu uygun bir ambalaj içerisine yerleştirilmeli ve kargo şirketinin etiketi ürün ambalajının üzerinde bulunmamalıdır.

Ürün, berkaydavetiyeseker’in çalıştığı kargo şirketleri aracılığı ile tarafımıza ulaştırılmalıdır. Teslimat tarihinden itibaren ilk 7 gün içerisinde tarafımıza ulaştırılan ürünlere ait kargo ücreti Berkay Davetiye Seker tarafından karşılanacaktır.

berkaydavetiyeseker.com’dan satın aldığınız tüm sanayi malları, imalatçı veya ithalatçı firmanın garantisi altındadır.


Teslimattan kaynaklanan problemler
Özel Kargo Firması ile yapılan gönderilerde  taşıma sırasında paketin zarar görmesi durumunda zarar berkaydavetiyeseker tarafından telafi edilir. Zarar görmüş paket durumunda;

Zarar görmüş paketler teslim alınmayarak teslimatçı firmaya tutanak tutturulmalıdır.

Eğer teslimatçı firma yetkilisi paketin hasarlı olmadığını düşünüyorsa, orada paketin açılarak ürünlerin hasarsız teslim edildiğini kontrol ettirme ve durumun yine bir tutanakla tespit edilmesini isteme hakkınız vardır.

Paket tarafınızdan teslim alındıktan sonra teslimatçı firmanın görevini layıkıyla yaptığı kabul edilmiş sayılır.

Paket kabul edilmemiş ve tutanak tutulmuş ise, durum, tutanağın sizde kalan kopyasıyla birlikte en kısa zamanda berkay davetiye seker’e bildirilmelidir. Berkay Davetiye Seker en kısa sürede yeni ve sağlıklı bir teslimatın gerçekleşmesini sağlayacaktır.

Ürün Ara
Google Translate
Müşteri Hizmetleri
 Davetiye Sipariş
KaydetKaydetKaydetKaydetKaydetKaydetKaydet5536489848


300 Adet ve Üzeri
Davetiye
Siparişlerinizde
Baskı Ücreti Yok
300 Adet Altı
Siparişlerde
Davetiye Baskısı
20 TL

200 Adet ve Üzeri

Nikah Şekerlerinde

Kurdeleye İsim

Baskısı
Hediyemizdir

200 Adet Altı

Siparişlerde

20 TL kurdele
Baskısı

Facebook
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar5.68495.7077
Euro6.28036.3054
Hava Durumu
Anlık
Yarın
30° 32° 23°
Site Haritası
DMCA.com Protection Status